B -Minik Boy Altı Oturan Tabanlı Körüklü Poşet PERAKENDE - 1000 Ad. (8001)

Fiyat : ₺275,00  + KDV
KDV Dahil : ₺324,50

Minik Boy Altı Oturan Tabanlı Poşet 4x6x16 (Enxkörükxboy) 1 000 adet.

Genellikle Draje,Şekerleme ,Baharat v.s Ürünlerin Paketlenmesi ve teşhirinde kullanılan şık bir üründür.

4X6X16  (KÖRÜKXENXBOY) Ebadlarında

Kargo firmamız tarafından ücretsiz yapılmaktadır.

Ödeme Kredi Kartıyle olamamakta.Banka aracılığı ile EFT veya HAVALE şeklinde olmaktadır.

DİĞER ÖZELLİKLER              :

.PATLAMA-DELİNME OLMAZ        :Modern yapıştırma teknolojisine uygun makinalarımızda imal ettiğimiz BOPP poşetlerimiz mağazalarınızdaki teşhir raflarınızdan düşse bile poşetde yırtılma veya deinme olmayacağından , içinde bulunan ürünler her zaman korunmuş olacaktır.

.ISIL YAPIŞTIRMA YAPILIR            :Poşetin ağız kısmını ısıl yapıştırma makinalarınızla, ısıl yapıştırma yapabilirsiniz.Bu sayede ürünlerinizi daha hijyenik bir şekilde neme ve sıcağa maruz bırakmadan daha uzun ömürlü saklar ve teşhir edebilirsiniz.

.ISI VE NEMDEN ETKİLENMEZ      :Paketin ağız kısmını kapattığınız müddetçe içindeki ürünlerinizi her zaman kusursuzca saklar daha uzun süre koruma sağlarsınız.

. AROMA KOKUSU KALICIDIR       :İçinde teşhir edilecek ürün ağız kısmı kapalı olduğu müddetce, ürün aroma kokusu varsa,aroma kokusu kaybolmaz.

.YERLİ MAMÜL                                :Altı Oturan Tabanlı Poşetlerimizde kullanılan tüm hammadde ve malzeme yerli olup Uzakdoğu mamülü kesinlikle değildir.

.TESLİMAT DURUMU                      :Ürünler Stoklarımızda her zaman mevcut olup,sipariş verdiğiniz andan itibaren ,24 saat içerisinde ürünlerinizin teslimatı gerçekleşir.

.ÜRÜNÜN KULLANILDIĞI YERLER:BOPP Altı Oturan Poşetlerin kullanım alanları dünyada ve son zamanlarda ülkemizde artmaktadır.Butik tarzda bir ürün olup daha çok bilinçli satcı kesimi tarafından tercih edilip kullanılmaktadır.

Her türlü Şekerleme,çikolata,draje,lokum,kahve,kuru meyve,kuruyemiş,baharat ürünleri,unlu mamüller,butik süs mumları,butik sabunlar,takılar......... ürün içerisine konulup rahatlıkla teşhir edilebilir. 

 
*ÖDEME ŞEKLİ : KREDİ KARTİYLE OLAMAMAKTA OLUP; HAVALE VEYA EFT YOLUYLA YAPILMAKTADIR.

 

İNDİRİM DURUMU:

 3000 Adet ve üstü aynı cins veya karma şeffaf poşet alımlarınızda % 5 indirim uygulanmakta olup Kargo ücreti firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.TOPTAN FİYATLARIMIZ İÇİN ŞEFFAF POŞETLER KISMINDAN TOPTAN KISMINI SEÇİNİZ.