H-Altı Oturan Kare Tabanlı Şeffaf OPP Poşet.1000 Adet (8005A)

Fiyat : ₺410,00  + KDV
KDV Dahil : ₺483,80

Körük x En     x    Boy

 7        x   10   x   28 cm.

H- BÜYÜK  Boy Altı Oturan Tabanlı OPP Şeffaf poşet.

 

Körük x En     x    Boy

 7        x   10   x   28 cm.

H- BÜYÜK  Boy Altı Oturan Tabanlı OPP Şeffaf poşet.

Çikolata , Şekerleme , Kuruyemiş ,Kurabiye ,Baharat ,Kuru Bakliyat,Kuru Meyve-Sebze v.b. ürünlerin hijyenik paketlenmesinde kullanılmaktadır.

Koli Adeti                    : 1 000   Adet

PERAKENDE FİYAT   :      380 TL.+ KDV

PERAKENDE Adet Fiyatı :0.38  TL.+ KDV

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

Kullanılan Malzeme : 40 mikron BOPP.Şeffaf malzeme.

Poşet Ölçüsü : 7 + 10 x 28  cm. (körük+en x boy ) Ebat ölçülerinde.

Poşet Tabanı : kısa kenar: 10 cm. / uzun kenar: 28 cm.uzunluk ölçülerinde.Kalın oturan taban şeklindedir.

Baskı : Flexible-şeffaf,baskısız.

Kutu Adeti :1000 Adet .Kendi kutusunda.

KARGO Firmamız tarafından ÜCRETSİZ yapılmaktadır.

Ödeme şekli Kredi kartı ile olamamakta olup,Banka Aracılığı ile EFT veya Havale yoluyle olmaktadır.

 

DİĞER ÖZELLİKLER :

.PATLAMA-DELİNME OLMAZ :Modern yapıştırma teknolojisine uygun makinalarımızda imal ettiğimiz BOPP poşetlerimiz mağazalarınızdaki teşhir raflarınızdan düşse bile poşetde yırtılma veya deinme olmayacağından , içinde bulunan ürünler her zaman korunmuş olacaktır.

.ISIL YAPIŞTIRMA YAPILIR :Poşetin ağız kısmını ısıl yapıştırma makinalarınızla, ısıl yapıştırma yapabilirsiniz.Bu sayede ürünlerinizi daha hijyenik bir şekilde neme ve sıcağa maruz bırakmadan daha uzun ömürlü saklar ve teşhir edebilirsiniz.

.ISI VE NEMDEN ETKİLENMEZ :Paketin ağız kısmını kapattığınız müddetçe içindeki ürünlerinizi her zaman kusursuzca saklar daha uzun süre koruma sağlarsınız.

. AROMA KOKUSU KALICIDIR :İçinde teşhir edilecek ürün ağız kısmı kapalı olduğu müddetce, ürün aroma kokusu varsa,aroma kokusu kaybolmaz.

.YERLİ MAMÜL :Altı Oturan Tabanlı Poşetlerimizde kullanılan tüm hammadde ve malzeme yerli olup Uzakdoğu mamülü kesinlikle değildir.

.TESLİMAT DURUMU :Ürünler Stoklarımızda her zaman mevcut olup,sipariş verdiğiniz andan itibaren ,24 saat içerisinde ürünlerinizin teslimatı gerçekleşir.

.ÜRÜNÜN KULLANILDIĞI YERLER:BOPP Altı Oturan Poşetlerin kullanım alanları dünyada ve son zamanlarda ülkemizde artmaktadır.Butik tarzda bir ürün olup daha çok bilinçli satcı kesimi tarafından tercih edilip kullanılmaktadır.

Her türlü Şekerleme,çikolata,draje,lokum,kahve,kuru meyve,kuruyemiş,baharat ürünleri,unlu mamüller,butik süs mumları,butik sabunlar,takılar......... ürün içerisine konulup rahatlıkla teşhir edilebilir.